Danışmanlık

Danışmanlık


Hukuki Danışmanlık Ankara

Av.Buğra Palabıyık Avukatlık ve Danışmanlık olarak birçok şirkete, derneğe ve meslek birliğine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şirketlerin faaliyetlerinin hukuka uygunluğunu sağlamak yada 3. kişilerle kuracakları ilişkilerde hukuki koruma sağlamak amacıyla danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Portföyümüzün önemli bir kısmını sermaye şirketleri oluşturmaktadır. Bu kapsamda Müvekkil Şirketlerin idari yapılanmasının hukuka uygunluğunun sağlanması, işe alma ve işten çıkarma süreçlerinin yürütülmesi, 3. kişi yada kuruluşlarla akdedilecek sözleşmelerin hazırlanması yada mevcut sözleşmelerin yorumlanması ve revize edilmesi, gerektiğinde toplantılara iştirak edilmesi yada toplantılara ev sahipliği yapılması müvekkillerimize sunduğumuz hukuki danışmanlık hizmetlerinin yalnızca bir kısmını oluşturmaktadır.

Tüm bu süreçlerle birlikte ileride davaya yada icra takibine konu olabilecek olası uyuşmazlıkların Müvekkile bildirilmesi ve sulh yolu ile çözülmesi de danışmanlık hizmetlerimizin arasında yer almaktadır.Bununla birlikte yasal mercilere yansımış uyuşmazlıkların, bu süre zarfında mümkünse arabuluculuk ile sona erdirilmesi ve Müvekkilimizin olası aleyhe sonuçlardan mümkün olduğu kadar uzak tutulması danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır.

Ankara’da çalışmalarına devam eden Av.Buğra Palabıyık’a Hukuki Danışmanlık için info@bugrapalabiyik.com e-mail adresinden veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.